Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Taburiente Playa

Hotel Taburiente Playa je díky své poloze na klidném místě letoviska Los Cancajos, na jihovýchodním pobřeží ostrova La Palma vyhledáván převážně klienty, kteří od pobytu očekávají naprostý relax a ničím nerušený odpočinek v zázemí příjemného hotelu v bezprostřední blízkosti pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Taburiente Playa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Taburiente Playa

Hotel Taburiente Playa se nachází na jihovýchodním pobřeží, 6 km od letiště, na klidném místě menšího letoviska Los Cancajos.  

Vybavení hotelu Taburiente Playa

Hotel má celkem 283 pokojů a 9 suite. Svým hostům nabízí restauraci, bary, internetový terminál (za poplatek) a Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách, 4  konferenční místnosti (až 325 osob), saunu, masáže (na objednání), prádelnu, parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) a dětský bazén, sluneční terasy, lehátka a slunečníky, dětské hřiště. Hotel nepravidelně pořádá večerní představení s živou hudbou nebo kulturní programy.

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 30 m2 včetně terasy): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení minibar (na vyžádání za poplatek), televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), přímou telefonní linku, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Každý má balkon nebo terasu, za příplatek (uveden v ceníku) je možné objednat pokoj s výhledem na moře.

Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport

Posilovna, tenisový kurt (neosvětlený), stolní tenis, kulečník.

Stravování

Dle CK. Hotel Taburiente Playa nabízí snídaně a večeře formou bufetu v hotelové restauraci.

Obchody

Několik kaváren a obchodů je v blízkosti hotelu, větší nákupní možnosti pak ve 4 km vzdáleném hlavním městě.

Pláž

Hotel je situován přímo u moře, nejbližší písečná pláž s černým lávovým pískem Playa de Los Cancajos se nachází asi 300 m od hotelu.

Internetové stránky: www.hotelh10taburienteplaya.com

 

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel má celkem 433 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí,internetový terminál (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k...

PolohaNa jihovýchodním pobřeží, 6 km od letiště, na klidném místě v letovisku Los Cancajos.Zájezd na ostrov La Palma je realizován s přelety/přejezdy lodí...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.