Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maritimo

Hotel Maritimo se nachází na východním pobřeží ostrova La Palma, na hlavní třídě Avenida Marítima v historické části hlavního města Santa Cruz de La Palma, asi 8 km od letiště. V jedné čtyřpatrové budově je celkem 96 pokojů, recepce s nepřetržitým provozem, hala, hotelová restaurace, bar s videoprojekcí, několik výtahů, konferenční místnost, půjčovna aut a prádelna. Ve veřejných prostorách je možnost bezplatného Wi-Fi připojení na internet.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Maritimo , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Maritimo :

Na východním pobřeží La Palma, na hlavní třídě Avenida Marítima v historické části hlavního města Santa Cruz de la Palma, 8 km od letiště.

Vybavení hotelu Maritimo :

Hotel Maritimo byl rekonstruován v roce 2002 a je kompletně klimatizován. Hostům je k dispozici i solární terasa s lehátky a slunečníky.

Standardní pokoj (24 m2): Dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy (včetně hudebních), rádio, telefon, minibar, trezor a balkon nebo terasu. V koupelně je WC, bidet, sprcha a vysoušeč vlasů. Při rezervaci pokoje je možné objednat Wi-Fi připojení k internetu. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Hotelová recepce Maritimo nabízí pronájem jízdních kol, spokojeni zde budou i vyznavači pěší turistiky.

Obchody:

Přibližně 200 m od hotelu Maritimo  je nákupní centrum a restaurace, lepší možnost nákupů nabízí 0,5 km vzdálené centrum města a okolí městského přístavu.

Pláž u Maritimo :

Nejbližší pláž je asi 1,5 km od hotelu, písečná pláž s lávovým černým pískem je vzdálena 5 km od hotelu.

Internetové stránky:

Hotel Maritimo  

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.