Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Galeón Playa

Apartmány Galeón Playa se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Lanzarote, asi 12 km od letiště. V hotelové zahradě Galeón Playa  je sluneční terasa s lehátky, 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), 2 dětské bazény a dětské hřiště (350 m2). Hotel zajišťuje denní animační program pro děti i dospělé, třikrát týdně večerní zábavný program.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Galeón Playa , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Galeón Playa :

Na jihovýchodním pobřeží ostrova Lanzarote, 12 km od letiště.

Vybavení objektu Galeón Playa :

Letovisko Galeón Playa  je postaveno v tradičním lanzarotském stylu s moderním vybavením interiérů. Nabízí celkem 175 apartmánů (4 vybavené pro vozíčkáře), prostornou recepci s nepřetržitým provozem a telefonem, směnárnu, půjčovnu aut, informační služby, místnost pro uskladnění prken pro windsurf, restauraci a kavárnu. V hotelové zahradě Galeón Playa  je sluneční terasa s lehátky, 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), 2 dětské bazény a dětské hřiště (350 m2). Hotel zajišťuje denní animační program pro děti i dospělé, třikrát týdně večerní zábavný program.

Apartmán (43 m2): Apartmán má oddělenou dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s telefonem, televizi se satelitními programy, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, ledničkou a kuchyňským vybavením, plně vybavenou koupelnu a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Kurt na squash, biliár, stolní fotbal, stolní hokej, stolní tenis a půjčovna kol. Přímo v resortu Galeón Playa je potápěčské centrum, 50 m od něj pak škola a půjčovna windsurfů.

Obchody:

V blízkosti hotelu Galeón Playa  jsou různé obchůdky a bary.

Pláž u Galeón Playa :

Letovisko je v těsné blízkosti moře mezi dvěma plážemi se zlatým pískem - Las Cucharas a El Jablillo.

Internetové stránky:

Galeón Playa

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuKomplex nabízí 175 apartmánů a junior suitů rozmístěných do dvoupatrových budov. Hostům je k dispozici prostorná recepce s nepřetržitým...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.