Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bahia Flamingo

Hotel Bahia Flamingo leží na západním pobřeží ostrova Tenerife, 46 km od letiště a 2 km od útesů Los Gigantes. Hostům jsou k dispozici recepce, 2 bary, restaurace, směnárna a společenská místnost s televizí. Na centrální terase je bazén pro dospělé s terasou na slunění, lehátka a dětské brouzdaliště. O sport i zábavu se denně starají animátoři.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bahia Flamingo , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Bahia Flamingo:

Na západním pobřeží ostrova Tenerife, 46 km od letiště a 2 km od útesů Los Gigantes. Útesy chrání oblast před větrem a vytváří speciální mikroklima, takže je zde vždy o několik stupňů tepleji než v ostatních částech Tenerife.

Vybavení objektu Bahia Flamingo:

Tři třípatrové budovy Bahia Flamingo mají celkem 143 pokojů. Hostům jsou k dispozici recepce, 2 bary, restaurace, směnárna a společenská místnost s televizí. Na centrální terase je bazén pro dospělé s terasou na slunění, lehátka a dětské brouzdaliště. O sport i zábavu se denně starají animátoři.

Standardní pokoj (28 m2): Dvoulůžkový pokoj má v základním vybavení telefon, trezor, koupelnu s WC a za poplatek je možné objednat také televizi. Téměř všechny pokoje mají výhled na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Tělocvična, hřiště na volejbal, tenisový kurt, stolní tenis, pétanque.

Obchody:

Vedle hotelu Bahia Flamingo je malý obchod a restaurace, větší obchodní centrum Playa de la Arena se nachází přibližně 10 minut od hotelu.

Pláž u Bahia Flamingo 

Krásná pláž s černým pískem je vzdálena asi 300 m od hotelu. Tato pláž dostala od Evropské unie jako jedna z nejkrásnějších pláží ocenění – tuto poctu symbolizuje modrá vlajka s dvanácti hvězdami.

Internetové stránky

www.infinitybluehotels.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuVe třech spojených třípatrových budovách nabízí hotel celkem 142 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi...

PolohaV západní části ostrova, 46 km od letiště, v letovisku Puerto Santiago.Vybavení objektuVe třech spojených třípatrových budovách nabízí hotel celkem 142...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.