Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fuerteventura Palace

Pěkný moderní hotel Fuerteventura Palace  se nachází v jižní části ostrova, přímo na začátku překrásné dlouhé pláže. Nedaleko hotelu je menší obchodní centrum. Klimatizované a pěkně zařízené pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, TV, minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem. Hotel se nachází na Fuerteventura v Jandía

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fuerteventura Palace , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Fuerteventura Palace

Pěkný moderní hotel Fuerteventura Palace  se nachází v jižní části ostrova, přímo na začátku překrásné dlouhé pláže. Nedaleko hotelu je menší obchodní centrum.

Pláž u Fuerteventura Palace

Hotel Fuerteventura Palace se nachází přímo na pěkné bílé písečné pláži dlouhé několik stovek metrů, centrum vodních sportů.

Vybavení hotelu

Hotel Fuerteventura Palace má celkem 437 pokojů, k dispozici je prostorná recepce, několik restaurací a barů, dětský koutek, diskotéka, kongresový sál.

Vybavení pokojů

Klimatizované a pěkně zařízené pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, TV, minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem. Výhled na moře za příplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.