Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lobos Bahia Club

Je zde celkem 308 apartmánů, recepce, restaurace, bary, společenská místnost, malý obchod, dětský klub, herna, obchod se suvenýry, sauna a masáže, 2 velké bazény s mořskou vodou (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský sladkovodní bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi. Bazény procházejí celým komplexem a jsou obklopeny terasami na slunění s lehátky a slunečníky. Po celý den je připraven animační program, večer kulturní program. Hotel se nachází na Fuerteventura v letovisku Corralejo.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lobos Bahia Club, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Lobos Bahia Club:

Na severu ostrova Fuerteventura v letovisku Corralejo, 36 km od letiště.

Vybavení objektu Lobos Bahia Club:

Tento komplex Lobos Bahia Club je tvořen dvanácti dvoupatrovými budovami, rozmístěnými do zahrady na ploše 25 000 m2. Je zde celkem 308 apartmánů, recepce, restaurace, bary, společenská místnost, malý obchod, dětský klub, herna, obchod se suvenýry, sauna a masáže, 2 velké bazény s mořskou vodou (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský sladkovodní bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi. Bazény procházejí celým komplexem a jsou obklopeny terasami na slunění s lehátky a slunečníky. Po celý den je připraven animační program, večer kulturní program.

Apartmán (51 m2): Velmi jednoduše vybavený apartmán nabízí dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem, telefonem, trezorem, koupelnu s WC a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Dětské hřiště, 2 tenisové kurty, kurt na squash, minigolf, volejbal, stolní tenis, pétanque, kulečník, posilovna, sauna, pronájem kol na recepci, na pláži windsurfing.

Stravování:

Snídaně, polopenze i program all inclusive jsou poskytovány formou švédských stolů.

Obchody:

Přímo v hotelu Lobos Bahia Club se nachází malý obchod. Přibližně 300 m od hotelu je centrum letoviska Corralejo s velkým množstvím obchůdků, restaurací a barů.

Pláž u Lobos Bahia Club:

Přibližně 8 minut pěší chůze od komplexu najdete malou pláž se světlým pískem. Známé bílé písečné duny Dunas Corralejo jsou vzdáleny 1,5 km.

Internetové stránky:

Lobos Bahia Club

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.