Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Romantic Fantasia Suites

Hotel Romantic Fantasia Suites, akceptující hosty od 16-ti let je díky své odlehlé poloze vhodný především pro klienty, kteří počítají se zapůjčením automobilu. Hotel se nachází jihovýchodním pobřeží ostrova Fuerteventura, 50 km od letiště, v oblastí Tarajalejo.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Romantic Fantasia Suites, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Romantic Fantasia Suites

Hotel Romantic Fantasia Suites se nachází jihovýchodním pobřeží, 50 km od letiště, v oblastí Tarajalejo. Hotel je ideální pro páry hledající dobré standardní ubytování v klidném prostředí, ale vzhledem k poloze hotelu doporučujeme  pronájem  auta. Hotel akceptuje pouze hosty starší 16 let. 

Vybavení hotelu Romantica Fantasia Suites

Tento zcela nový samostatný komplex vznikl v sousedství hotelu R2 Bahía Playa, mají společnou recepci a služby, restauraci i zábavu, ale hosté R2 Romantic Fantasia Suites mají dokonalé soukromí, navíc 6 venkovních jacuzzi (v soukromí), exkluzivní sluneční terasu na opalování a bar, kde mohou relaxovat s hudbou a tropickými koktejly. 

Suite (uvedeno v ceníku – 38 m2): Dvoulůžková ložnice má velké postele (2 × 2 m), pokoj je moderně zařízený a klimatizovaný, ve vybavení je plazmová televize se satelitními programy a hudebními kanály, telefon, trezor (k pronájmu), zařízení pro přípravu čaje a kávy, minibar, koupelna s dvojitým umyvadlem, vanou pro dva a s vysoušečem vlasů. Terasa (15 m2) se zahradním nábytkem má východ do zahrady.

Maximální obsazenost – 2 osoby.

Stravování

Dle CK. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den. Jednou týdně nabízí program EXPER2IENCE – noční SPA „Love Night“ se sklenkou šampaňského, květiny, čerstvé ovoce a vonné svíčky, Night Chill Out u bazénu, snídaně Tiffanyho (s šampaňským a lososem) a večerní grilování.

Internetové stránky: www.r2hotels.com

 

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.