Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bungalovy Las Brisas

Velice pěkný a středně velký komplex bungalovů Las Brisas se nachází ve střední části letoviska Playa del Inglés, asi 400 m od pláže a 35 km od letiště. Obchody, restaurace a bary jsou umístěny v těsné blízkosti komplexu v jednom z největších nákupních center. Svou polohou je velmi vhodný pro rodiny s dětmi. Bungalovy se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku Playa del Ingles u dun Maspalomas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Bungalov
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bungalovy Las Brisas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Bungalovů Las Brisas

Velice pěkný a středně velký komplex bungalovů Las Brisas se nachází na ostrově Gran Canaria ve střední části letoviska Playa del Inglés, asi 400 m od pláže a 35 km od letiště. Obchody, restaurace a bary jsou umístěny v těsné blízkosti komplexu v jednom z největších nákupních center. Svou polohou je velmi vhodný pro rodiny s dětmi.

Pláž u Las Brisas

Největší písečná pláž ostrova a duny Maspalomas je vzdálena asi 400 m od areálu.

Vybavení pokojů

Všechny bungalovy až pro 4 osoby mají dvě patra. V přízemí je obý­vací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou a kávovarem, TV-SAT. V patře jsou dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, koupelna s masážní sprchou a s WC, balkon. Každý bungalov má svou malou předzahrádku s terasou.

Parametry

Typ ubytování Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 10. 3. 2019 Super ubytovani.

Doporučuje

Prima

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.