Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Riu Calypso

Hotel Riu Calypso  tvoří dvanáctipatrová budova, která nabízí celkem 248 pokojů, recepci, konferenční místnost, restauraci, několik barů, salon krásy, masáže, televizní místnost, dětský klub a malý obchod. V zahradě se nachází velký bazén se sladkou vodou (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky.  Hotel se nachází na Fuerteventura v Morro Jable.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Riu Calypso , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Riu Calypso :

Na jihu ostrova Fuerteventura, 90 km od letiště, v centru letoviska Morro Jable.

Vybavení objektu Riu Calypso :

Hotel Riu Calypso  tvoří dvanáctipatrová budova, která nabízí celkem 248 pokojů, recepci, konferenční místnost, restauraci, několik barů, salon krásy, masáže, televizní místnost, dětský klub a malý obchod. V zahradě se nachází velký bazén se sladkou vodou (v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Standardní pokoj (32 m2): Je velmi prostorný a klimatizovaný, má televizi se satelitními programy, telefon, trezor, minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů a balkon nebo terasu. Standardní pokoj s výhledem na moře je za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Stolní tenis, posilovna, tenisový kurt s tvrdým povrchem, kulečník, veškeré vodní sporty na pláži, jízda na koni, squash.

Obchody:

Obchůdky a restaurace jsou v okolí hotelu Riu Calypso, velké nákupní středisko je vzdáleno přibližně 1 km od hotelu.

Pláž u Riu Calypso :

V bezprostřední blízkosti hotelu Riu Calypso  je několik set metrů dlouhá písečná pláž s jemným bílým pískem Playa de Morro Jable.

Internetové stránky:

Riu Calypso

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.